MARLEN-SERVICE
Клінінгові послуги
MARLEN-SERVICE
Клінінгові послуги

Генеральне прибирання кухні

  • Від 2500 грн.
  • Вартість вказана за кухню до 6-8 м²
Замовити
  • Знепилюємо і миємо підлогу та плінтуси.
  • Знепилюємо стіни і стелю.
  • Миємо: вимикачі, розетки, люстру, знежирюємо меблі всередині та зовні, всі відкриті поверхні, стільницю, раковину, стіл та стільці, кухонний фартух.
  • Миємо: зовні та всередині всю вбудовану побутову техніку (холодильник, витяжка, духовка, мікрохвильова піч), двері та дверну коробку, підвіконня, батарею.


Прибирання квартири від повсякденних забруднень забирає багато часу і сил. А якщо затіяти її у вихідний або святковий день, то це справжнє випробування для організму, який відпрацював весь тиждень, а то й два без перерви.

Одним із найскладніших приміщень у квартирі є кухня. Запорукою нормального стану здоров'я людини є чистота в приміщенні кухні, де вона проводить багато часу, готуючи та приймаючи їжу. Крім того, чисте приміщення кухні, наповнене запахами свіжості та смачної їжі, здатне виправити і моральний стан людини. Перебувати в такому приміщенні комфортно, а вживати їжу – приємно та безпечно.
Для того, щоб підтримувати кухню в чистоті і порядку, потрібно чимало сил і часу, що при шаленому ритмі сучасного життя робочої людини просто недозволена розкіш. У таких умовах, покладене на тендітні жіночі плечі завдання підтримки чистоти в кухні, стає непосильною ношею.

Відмінним варіантом стає можливість замовити прибирання у професіоналів. Маючи в своєму арсеналі крім досвіду роботи, спеціальний інвентар та технічні пристосування, ефективні миючі засоби, спеціалісти легко за лічені години зроблять Вашу кухню настільки чистою, що Ви здивуєтеся.
Генеральне прибирання кухні в Києві може бути сміливо довірене нашим компетентним і досвідченим співробітникам, оскільки ми розуміємося на чистоті і дотримуємося термінів!
Ми знаємо, як зробити так, щоб генеральне прибирання кухні з рутини та тяжкого тягаря перетворилося на приємну подію, що дозволила господині відпочити.
Ми маємо величезний досвід проведення генеральних прибирань і впораємося навіть із найскладнішими забрудненнями у важкодоступних місцях!
Ми можемо позбавити Вас «випробування» прибиранням і марною витратою вихідного дня!
Ми забезпечимо суворе дотримання термінів та гарантуємо відмінну якість результату!
Ми порадуємо Вас приємною ціною на наші послуги та гнучкою системою знижок!
Замовити прибирання
Кількість кімнат
1
4
Оставьте номер телефона и мы свяжемся с Вами!
+380633803470
Marlen-Service, довірте нам чистоту Вашої оселі!
Контактні номери:
Електронна пошта:
marlen.zakaz@gmail.com

Made on
Tilda