MARLEN-SERVICE
Клінінгові послуги
MARLEN-SERVICE
Клінінгові послуги

Прибирання після ремонту

 • 1-кімнатна квартира (30-40 м²) - 4500 грн.
 • 2-кімнатна квартира (50-60 м²) - 5100 грн.
 • 3-кімнатна квартира (70-80 м²) - 5700 грн.
 • 4-кімнатна квартира (90-100 м²) - 6400 грн.
 • Кожен додатковий м²/60 грн.
 • Миття вікон не входить у вартість прибирання
 • Миття вікон (з обох сторін) 210 грн./м.кв.
Замовити
Що входить у прибирання:
Використовується спец. техніка для видалення після ремонтного пилу.
У кімнатах:
Знепилюємо і миємо підлогу та плінтуси, стіни, стелі. Миємо: вимикачі, розетки, світильники, бра, люстри, меблі всередині та зовні, всі відкриті поверхні та дзеркала, підвіконня, батарею, міжкімнатні двері та дверні коробки.
У коридорі:
Знепилюємо і миємо підлогу та плінтуси, стіни, стелі. Миємо: стіни та стелі, вимикачі, розетки, світильники, бра, люстру, меблі всередині та зовні, всі відкриті поверхні та дзеркала, міжкімнатні двері та дверні коробки.
У санвузлі:
Знепилюємо і миємо підлогу та плінтуси, стіни, стелі. Миємо: вимикачі, розетки, світильники, дзеркала відкриті полиці, фасади та всередині шафок, двері та дверну коробку. Миємо та дезінфікуємо ванну (душеву), раковину, унітаз. Миємо і натираємо крани та всі хромовані вироби.
На кухні:
Знепилюємо і миємо підлогу та плінтуси, стіни, стелі. Миємо: вимикачі, розетки, люстру, меблі всередині та зовні, всі відкриті поверхні, стільницю, раковину, варильну поверхню, всередині та зовні всю вбудовану побутову техніку, двері та дверну коробку, підвіконня, батарею.
Миття вікон не входить у вартість прибирання.
Вартість миття вікон з обох сторін 210 грн. м./кв.


Особливості прибирання після ремонту

Ремонт – не лише тривалий та доволі нервовий процес. Він ще й залишає після себе багато сміття та забруднень. І, якщо вивезти будівельне сміття можна за один раз, то відмити увесь будинок, квартиру чи офіс самотужки не так просто. Для цього краще залучити професіоналів.

Клінінг після ремонту ускладнюється тим, що на поверхнях залишаються різні типи забруднень:

 • пил;
 • залишки будівельних та оздоблювальних матеріалів: клею, цементу, фарби тощо.
І для видалення деяких з них потрібні спеціальні засоби, які мають клінингові компанії. Ми пропонуємо весь спектр робіт з прибирання після ремонту в Києві та гарантуємо індивідуальний та відповідальний підхід до кожного замовлення.

Кому потрібне прибирання після ремонту

Прибирання приміщень після ремонту здійснюється на різних типах об'єктів:

 1. Заміські будинки. Після будівельних робіт в кімнатах залишається не лише пил, але й сліди та залишки будівельного сміття.
 2. Квартири. Після ремонту в квартирі залишається безліч забруднень. Щоб дістатись до усіх важкодоступних місць потрібне спеціальне обладнання та засоби.
 3. Офіси та комерційні приміщення. Щоб якомога швидше розпочати роботу після ремонту офісу, потрібно докласти чимало зусиль. Комплексне прибирання під ключ – можливість за один раз вичистити весь бруд та вже наступного дня розпочати роботу.
Детальне прибирання після ремонту потрібне також і у разі косметичних ремонтних робіт, а також часткових змін в приміщенні: зносу стіни, оновлення вікон тощо.

Як розраховується вартість прибирання після ремонту

Ціни прибирання після ремонту будуть залежати від:

 • переліку робіт;
 • площі приміщення;
 • складності робіт, в т.ч. і ступеню забрудненості приміщень;
 • термінів виконання задач тощо.
Ми ретельно підходимо до оформлення замовлення та враховуємо усі ваші вимоги та побажання. Щоб провести прибирання якісно та швидко, на етапі оформлення замовлення уточняються усі деталі: особливості приміщень, його забрудненість, площа тощо. Лише після цього менеджер озвучує остаточну вартість робіт.

Чому варто замовляти прибирання після ремонту в Marlen Service?

Прибирання після ремонту від фахівців Marlen Service – це можливість звільнити свій час для більш приємних та корисних занять, делегувавши підготовку приміщень професіоналам.

Чому варто обрати саме нас:

 1. Гарантія якості робіт. Усі деталі завчасно узгоджуються, клінери не пошкодять ніяких предметів, не будуть заходити в кімнати, які ви не хочете прибирати тощо.
 2. Вигідна ціна, яку ви будете знати завчасно – ніяких несподіваних чи прихованих витрат.
 3. Ви можете обрати для прибирання будь-яку зручну для вас дату та час. Наші клінери не спізнюються та здають роботу в завчасно оголошені терміни.
Позбавте себе зайвої роботи – професійне прибирання будинків, офісів та кварти після ремонту дозволить якомога швидше заїхати в нове приміщення та почати облаштовувати його.
Замовити прибирання
1
4
Оставьте номер телефона и мы свяжемся с Вами!
+380633803470
Marlen-Service, довірте нам чистоту Вашої оселі!
Контактні номери:
Електронна пошта:
marlen.zakaz@gmail.com

Made on
Tilda